Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому до Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості

Наповнюваність окремих груп, гуртків встановлюється директором центру дитячої та юнацької творчості залежно від їх профілю, навчальних планів і програм та можливостей організації навчально-виховного, тренувального процесу, рівня майстерності вихованців, учнів, слухачів і становить не більше ніж 25 вихованців, учнів, слухачів.

Прийом дітей до гуртків, секцій центру дитячої та юнацької творчості може здійснюватися протягом навчального року (в міру закінчення комплектування гуртків, секцій, груп та інших творчих об’єднань) за бажанням вихованців, учнів і слухачів і за згодою батьків або осіб, які їх замінюють, як на без конкурсній основі, так і за конкурсом, умови якого розробляються закладом.

Для зарахування учнів до спортивних, спортивно-технічних,

хореографічних, туристських гуртків, об’єднань, потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у таких гуртках, групах, секціях, об’єднаннях.

До центру дитячої та юнацької творчості зараховуються вихованці,

учні і слухачі віком від 5 до 18 років.

Навчально-виховний процес у центрі дитячої та юнацької творчості

здійснюється диференційовано (відповідно до віку, індивідуальних

можливостей, інтересів, нахилів, здібностей, стану здоров’я) з використанням різних організаційних форм роботи: заняття, гурткова робота, клубна робота, урок, лекція, індивідуальне заняття, конференція, семінар, курси, читання, вікторина, концерт, змагання, навчально-тренувальні заняття, виставка, експедиція, репетиція, екскурсії, похід практична робота в майстернях, на природі, а також з використанням інших форм.

Навчальний рік у центрі дитячої та юнацької творчості починається 1

вересня.

Комплектування гуртків, груп та інших творчих об’єднань початкового

рівня навчання, першого року навчання здійснюється у період з 1 до 15 вересня, який вважається робочим часом керівника гуртка, групи або іншого творчого об’єднання центру дитячої та юнацької творчості.

Тривалість навчального року установлюється Міністерством освіти і науки України або іншим центральним органом виконавчої влади, до сфери управління якого належить центр дитячої та юнацької творчості.

Навчання вихованців здійснюється в одновікових та різновікових творчих об’єднаннях.

У канікулярні, вихідні та святкові дні центр дитячої та юнацької

творчості може працювати за окремим планом, затвердженим директором центру дитячої та юнацької творчості.

У період канікул центр дитячої та юнацької творчості може проводити організаційно-масову роботу з вихованцями, учнями, слухачами, залучаючи їх до участі в змаганнях, конкурсах, зльотах, походах, а також до інших форм змістовного відпочинку: оздоровчо-екскурсійних поїздок, експедицій, навчально-репетиційних зборів тощо.