Гурток "Виготовлення іграшок-сувенірів"- Колісник В.О.

Заняття гуртка "Виготовлення виробів з бісеру" для вихованців ІЗОШ №2 08.01.2021 року

Тема: Огляд сучасних прикрас та аксесуарів з бісеру. Різновиди жіночих прикрас.

Мета: Познайомитися з різноманітними жіночими прикрасами з бісеру.

Завдання:

1. Вивчити назви основних, широко вживаних, прикрас з бісеру.
  2. Ознайомитися з техніками та прийомами виконання виробів, їх кольоровою гаммою, поєднанням  бісеру з іншими матеріалами.
  3. Спробувати самостійно або за допомогою інтернет-ресурсів створити схему виготовлення   жіночого браслету чи кольє ( на власний розсуд).
  4. ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Заняття гуртка : «Юні охоронці природи» 11.01.21р.

Презентація "Ліси"

Гурток : «Юні охоронці природи».  Керівник гуртка Колісник В.О.

Тема: Ліси України

Мета: розширити і поглиблити знання  учнів про природні комплекси України; розміщення лісових масивів та лісозабезпеченість окремих регіонів України; вплив людини на лісові ресурси.

Завдання:

1. Переглянути презентацію.
  2. Визначити регіони України  найбільше та найменше заліснені.
  3. Визначити основні породи дерев українських лісів та їх місце зростання.
  4. За допомогою ресурсів Інтернету дізнайтеся про площу лісів  Харківської області та  їх основні деревні породи.
  1. Дізнайтеся, чому сосну вважають « перлиною лісу»?

Урок дає змогу визначити географічне положення природної зони мішаних лісів, визначити особливості природних компонентів природної зони ; розглянути закономірний процес посилення впливу людини на природу Полісся.

На уроці учні;